Gezocht: Beheerders voor “Ons Dorpshuis” in Zwinderen

 

 

“Ons Dorpshuis” heeft een belangrijke sociale functie voor Zwinderen. Verenigingen en inwoners maken gebruik van het dorpshuis. Het dorpshuis is laagdrempelig en wil een gezellige, centrale ontmoetingsplaats zijn voor het (plaatselijke) verenigingsleven en de inwoners van Zwinderen en omgeving. Per direct ontstaat er een vacature voor

beheerders voor “Ons Dorpshuis”

(voor ca. 12 – 24 uur per week)

 

Wat doen onze beheerders ?

Ze zijn het aanspreekpunt voor onze gebruikers, huurders, gasten en vrijwilligers. Ze zorgen dat alle activiteiten in het dorpshuis kunnen plaatsvinden en coördineren (zo nodig) de inzet van vrijwilligers. Daarnaast verrichten ze licht administratief werk en zorgen ze voor de inkoop. Ze zijn gastheer/gastvrouw in hun “eigen” dorpshuis. Ervaring in de horeca, commerciële talenten, ook met betrekking tot het uitbreiden van de activiteiten, zijn een absolute pré.

Naast een leuke baan in een mooie omgeving bieden we de beheerders woonruimte aan.

We zoeken beheerders met de volgende eigenschappen:

Enthousiast, zelfredzaam, initiatiefrijk, nauwkeurig en betrouwbaar. Doorzetters met inzicht, die goed kunnen samenwerken, schakelen en communiceren. Geen 9 tot 5 mentaliteit en het leuk vinden om met mensen om te gaan. Kortom echte ondernemers !

Eventueel bereid zijn om (op korte termijn) in Zwinderen te gaan wonen.

Overtuigd ? We nodigen u van harte uit om te solliciteren !

Mail uw motivatie met C.V. naar info@dorpshuiszwinderen.nl t.a.v. Mevr. W. Dijkstra (secretaris) of per post: Verlengde Hoogeveense Vaart 73, 7864 TB, Zwinderen

We zien uw reactie graag zo spoedig mogelijk tegemoet.

Meer informatie over de functie ? Neem contact op met Karin Zwaan, voorzitter, tel. 06-48834896

Meer informatie over “Ons Dorpshuis” kunt u vinden op www.dorpshuiszwinderen.nl

overzicht