De finalisten van de dorpshuisverkiezing zijn bekend

De jury heeft alle aanmeldingen beoordeeld en zes buurt- en dorpshuizen genomineerd voor deelname aan de verkiezing Dorpshuis van het jaar 2020.

De geselecteerde dorpshuizen zijn door RTV Drenthe en BOKD woensdag 12 en donderdag 13 februari in hun dorpshuis bezocht. Het was een drukke en feestelijke ontmoeting. De finalisten waren blij verrast om het bord in ontvangst te nemen waarmee meteen duidelijk werd dat dit Dorphuis genomineerd is.

De zes dorps- en buurthuizen die in de finale zitten zijn: Buurthuis het Oor in Hoogeveen, De Schulp – Het huis van de buurt in Assen, Ons Dorpshuis uit Wilhelminaoord, Dorpshuis Schipborg, Dorpshuis De Trefkoel uit Gasselte en Dorpshuis De Heugte uit Nieuw Balinge.

De Schulp – Het huis van de buurt, Assen-Oost

Vanaf 11 mei tot en met 19 juni gaan we deze dorpshuizen beter leren kennen door de TV-uitzendingen.

Speciaal georganiseerde high tea in Ons Dorpshuis, Wilhelminaoord